Foto's van het toernooi

Uitslagen 19e Grand Prix Navaltec jeugdschaaktoernooi

Afgelopen zaterdag was het weer zover Het Houten Paard organiseerde voor de 19e keer het inmiddels alom bekende openlucht schaaktoernooi voor de jeugd.
De maandag voor het toernooi is er sprake van lichte paniek in huize Kegge. Nog maar 20 deelnemers hebben zich aangemeld. Gelukkig begint het daarna te lopen, iedere dag komen er mailtjes binnen met aanmeldingen. Op de wedstrijddag blijken er toch nog 68 kinderen de weg naar Oostvoorne te hebben gevonden. Niet zoveel als andere jaren, maar de concurrentie was dit jaar ook erg groot. Het eerste mooie weekend was voor velen een rede om weg te blijven. Ze gingen naar het strand, naar de zeilboten kijken van de Volvo Ocean Race, naar de vestingdagen Hellevoetsluis, of ze bleven thuis om dat hun vader niet wilde rijden omdat er s-middags WK voetbal was op tv.
Dus slechts of moeten we zeggen toch nog 68 kinderen. En wat voor een kinderen, want misschien was het kwantitatief weinig, kwalitatief was het veel.
Schitterende wedstrijden hebben we kunnen aanschouwen, partijen van een hoog niveau werden er in zowat alle ronden, in alle leeftijdsgroepen, gespeeld.
Onze sponsor, Navaltec uit Hoogvliet, heeft ook dit jaar er weer voor gezorgd dat alle prijswinnaars met een tevreden gevoel terug konden kijken op deze fraaie warme dag.
Jacoba van Beieren en Frank van Borselen met hun totale gevolg, hebben ook dit jaar weer de prijsuitreiking op hun onnavolgbare manier, voor hun rekening genomen.

De winnaars dit jaar zijn:

Groep A  (tot 25 jaar + begeleiders)
1 Tim Benning
2 Leon Jacobse
3 Justin Jacobse

Groep B  (tot 16 jaar)
1 Dick Groenendijk
1 Roland van Keeken
1 Lennard den Boer

Groep C  (tot 14 jaar)
1 Naomi Snikkers
2 Ricardo Klepke
3 Joey Brokaar

Groep D (tot 12 jaar)
1 Rick Verhoog
2 Tabitha Snikkers
3 Kevin de Carlo
3 Jerome Jacobse

Groep E  (tot 10 jaar)
meisjes                      jongens
1 Lisanne van Huizen         1 Omar Gomez Shee
                             2 Kenny Oliveira
                             3 Tristan Oosterbaan
                             3 Peter Groenendijk
                             3 Daniel Zevenhuizen
                             3 Sem Groeneweg

Een extra vermelding moet er worden gemaakt voor Nathaniel Spaan. Deze erg goede speler heeft zich opgeofferd en buiten mededinging meegedaan in Groep A. Anders zou deze groep oneven zijn geweest en zou er elke ronde een speler vrij zijn geweest. Om hem te bedanken voor deze bereidwilligheid werd hij door de narren uit het gevolg van Jacoba en Frank eens flink geknuffeld. Het gevolg daarvan was, dat zijn gezicht vol met de schmink zat van deze narren.

Schaakvereniging Het Houten Paard die voor de organisatie en realisatie van het toernooi heeft gezorgd, wil ook al die vrijwilligers van de Gemeente Oostvoorne die al voor dag en dauw in de weer zijn om alle kraampjes en alles wat daarbij hoort op te zetten, ook zeker niet onvermeld laten.

Het Houten Paard gaat nu vakantie houden, maar de 2e donderdag in september kan iedereen die kennis wil maken met onze club, bij ons binnen komen lopen, om op een gezellige en sportieve avond te worden getrakteerd.

Dick Kegge


De ranglijsten

Groep A (tot 25 jaar + begeleiders)

Ranking after round 6 of Navaltec Toernooi  Groep - A
No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS
-------------------------------------------------------------
  1.    4  Benning   Tim               6.0  17.0  17.00  21.0
  2.    2  Jacobse   Leon              5.0  16.0  10.00  17.0
  3.    1  Jacobse   Justin            4.0  20.0   9.00  12.0
  4.    3  Graaf van de    Andre       3.0  19.0   4.00  12.0
        6  Borgman   Bram              3.0  16.0   3.00  10.0
  6.    5  Hieralal   Bryan            2.0  19.0   1.00   7.0
  7.    7  Bruijn   de   Jerry         1.0  17.0   0.00   5.0
  8.    8  Spaan   Nathaniel           0.0  20.0   0.00   0.0

Ranking and Games after round 6 of Navaltec Toernooi  Groep - A
No.  PNo.  Name                          R1    R2    R3    R4    R5    R6  Score
--------------------------------------------------------------------------------
  1.    4  Benning   Tim                 1w1   6b1   2w1   3b1   5w1   8b1   6.0
  2.    2  Jacobse   Leon                8b1   3w1   4b0   1w1   7b1   5w1   5.0
  3.    1  Jacobse   Justin              4b0   5b1   7w1   2b0   6w1   3w1   4.0
  4.    3  Graaf van de    Andre         7w1   2b0   6w1   4w0   8b1   1b0   3.0
        6  Borgman   Bram                5w1   4w0   3b0   8w1   1b0   7b1   3.0
  6.    5  Hieralal   Bryan              6b0   1w0   8b1   7w1   4b0   2b0   2.0
  7.    7  Bruijn   de   Jerry           3b0   8w1   1b0   5b0   2w0   6w0   1.0
  8.    8  Spaan   Nathaniel             2w0   7b0   5w0   6b0   3w0   4w0   0.0

================

Groep B (tot 16 jaar)

Ranking after round 6 of Navaltec Toernooi  Groep - B
No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS
-------------------------------------------------------------
  1.    3  Groenendijk   Dick          4.5  21.5  15.00  16.5
       11  Keeken van   Roland         4.5  20.5  14.25  14.5
       13  Boer den   Lennard          4.5  19.5  13.25  14.0
  4.   14  Slotboom   Teus             4.0  20.5  13.25  14.5
        9  Lui   Kahing                4.0  20.5  12.25  15.0
  6.    2  Mannetje 't  S1m0ne :-)     3.5  20.5   9.50  11.5
        4  Roodhorst   Jonathan        3.5  14.0   5.00   9.5
  8.    6  Dijkstra   Wouter           3.0  22.0   8.50  15.0
  9.    8  Heijster   Jeroen           2.5  16.0   3.50  11.5
 10.   10  Brus   Derek                2.0  19.5   4.50   6.0
        5  Beijen   Mark               2.0  17.5   2.50   7.0
        7  Heijster   Gerard           2.0  14.0   2.00   8.0
 13.   12  Lips   Melvin               1.0  14.0   1.25   3.0
 14.    1  Voogt de  Dex               0.0  12.0   0.25   0.0

Ranking and Games after round 6 of Navaltec Toernooi  Groep - B
No.  PNo.  Name                          R1    R2    R3    R4    R5    R6  Score
--------------------------------------------------------------------------------
  1.    3  Groenendijk   Dick           13b  10w1   2b1   6w1  14b  11w   4.5
       11  Keeken van   Roland          14w0  12b1   4w1   9b1   6w1   3b   4.5
       13  Boer den   Lennard            3w   5b1   9w0   2w1   8b1   6b1   4.5
  4.   14  Slotboom   Teus              11b1   6w0   7b1   8w1   3w   9b   4.0
        9  Lui   Kahing                 10b1   2w  13b1  11w0   5b1  14w   4.0
  6.    2  Mannetje 't  S1m0ne :-)       4w1   9b   3w0  13b0  10w1   7b1   3.5
        4  Roodhorst   Jonathan          2b0   1w1  11b0  10w  12b1   5w1   3.5
  8.    6  Dijkstra   Wouter             5w1  14b1   8w1   3b0  11b0  13w0   3.0
  9.    8  Heijster   Jeroen             1w1   7w1   6b0  14b0  13w0  10b   2.5
 10.   10  Brus   Derek                  9w0   3b0  12w1   4b   2b0   8w   2.0
        5  Beijen   Mark                 6b0  13w0   1b1   7w1   9w0   4b0   2.0
        7  Heijster   Gerard            12w1   8b0  14w0   5b0   1b1   2w0   2.0
 13.   12  Lips   Melvin                 7b0  11w0  10b0   1w1   4w0     -   1.0
 14.    1  Voogt de  Dex                 8b0   4b0   5w0  12b0   7w0     -   0.0

================

Groep C (tot 14 jaar)

Ranking after round 6 of Navaltec Toernooi  Groep - C
No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS
-------------------------------------------------------------
  1.    6  Snikkers  Naomi :-)         6.0  21.5  21.50  21.0
  2.    8  Klepke   Ricardo            4.5  22.0  13.25  15.5
        7  Brokaar   Joey              4.5  21.5  13.75  12.5
  4.    1  Halen van   Randy           4.0  21.0   8.75  14.0
  5.    9  Michielen   Sven            3.0  23.0   8.00  14.0
        3  Hoedt den   Martijn         3.0  20.5   5.50  13.0
       10  Meesters   Valentijn        3.0  17.0   6.00  11.0
       11  Bruijn de   Roy             3.0  16.5   4.50  12.0
  9.    2  Oliveira   Christian        2.0  16.5   2.50   8.0
        4  Vermeij   Thomas            2.0  15.5   2.50   5.0
       12  Gastelaar   Jacco           2.0  13.5   2.50   6.0
 12.   12  Ende  van den   Wouter      1.0  13.0   4.00   4.0
       13  Jager   Floris              1.0  12.5   0.25   5.0

Ranking and Games after round 6 of Navaltec Toernooi  Groep - C
No.  PNo.  Name                          R1    R2    R3    R4    R5    R6  Score
--------------------------------------------------------------------------------
  1.    6  Snikkers  Naomi :-)           7b1   3w1   1b1   8w1   9b1  11w1   6.0
  2.    8  Klepke   Ricardo              2b1   7w   9b1   6b0  10w1   3w1   4.5
        7  Brokaar   Joey                6w0   8b   4w1   1b1   3b1   9w1   4.5
  4.    1  Halen van   Randy               +  10b1   6w0   7w0   2b1   4w1   4.0
  5.    9  Michielen   Sven             12w1  11b1   8w0  10b1   6w0   7b0   3.0
        3  Hoedt den   Martijn           4w1   6b0  13w1  11b1   7w0   8b0   3.0
       10  Meesters   Valentijn         12b1   1w0  12b1   9w0   8b0   2w1   3.0
       11  Bruijn de   Roy              13b1   9w0   2b1   3w0  12b1   6b0   3.0
  9.    2  Oliveira   Christian          8w0   4b1  11w0  13b1   1w0  10b0   2.0
        4  Vermeij   Thomas              3b0   2w0   7b0  12w1  13w1   1b0   2.0
       12  Gastelaar   Jacco             9b0  12w1  10w0   4b0  11w0  13b1   2.0
 12.   12  Ende  van den   Wouter       10w0  12b0     +     -     -     -   1.0
       13  Jager   Floris               11w0     +   3b0   2w0   4b0  12w0   1.0

================

Groep D (tot 12 jaar)

Ranking after round 6 of Navaltec Toernooi  Groep - D
No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS
-------------------------------------------------------------
  1.   11  Verhoog   Rick              6.0  18.0  18.00  21.0
  2.    5  Snikkers   Tabitha :-)      4.5  21.5  14.00  15.5
  3.    8  Carlo de   Kevin            4.0  21.5  11.00  16.0
        4  Jacobse   Jerome            4.0  17.0   9.50  12.0
  5.    1  Osinga    Angelique :-)     3.5  16.0   5.25  10.5
  6.    2  Egmond  van   Casper        3.0  20.5   8.00  13.0
       13  Adjodha Jay                 3.0  20.5   4.75  12.0
       10  Korver   Sander             3.0  20.0   7.00  14.0
        7  Roostee   Suze :-)          3.0  17.0   6.00  11.0
       13  Gakuba   Bertrand           3.0  12.0   2.75   7.0
 11.    3  Voogt de   Paco             2.0  18.0   4.50   7.0
 12.   12  Oostdijk   Roxanne :-)      1.5  17.0   0.75   5.0
 13.    9  Ravestein   Johan           0.5  15.0   0.50   2.0

Ranking and Games after round 6 of Navaltec Toernooi  Groep - D
No.  PNo.  Name                          R1    R2    R3    R4    R5    R6  Score
--------------------------------------------------------------------------------
  1.   11  Verhoog   Rick               12b1   5w1  13w1   8b1   2b1  10w1   6.0
  2.    5  Snikkers   Tabitha :-)        4w1  11b0   3w1  13b1   8w1   1b   4.5
  3.    8  Carlo de   Kevin              3b1   7w1  10b1  11w0   5b0   2w1   4.0
        4  Jacobse   Jerome              5b0  12w1   1b1  10w0  13w1   7b1   4.0
  5.    1  Osinga    Angelique :-)       2b0     +   4w0   9b1  12w1   5w   3.5
  6.    2  Egmond  van   Casper          1w1  13b0   7w1   3b1  11w0   8b0   3.0
       13  Adjodha Jay                     +   2w1  11b0   5w0   4b0   9b1   3.0
       10  Korver   Sander              13w1   9b1   8w0   4b1   7w0  11b0   3.0
        7  Roostee   Suze :-)            9w1   8b0   2b0  13w1  10b1   4w0   3.0
       13  Gakuba   Bertrand            10b0   3w0     +   7b0   9w1  12b1   3.0
 11.    3  Voogt de   Paco               8w0  13b1   5b0   2w0     +     -   2.0
 12.   12  Oostdijk   Roxanne :-)       11w0   4b0   9w     +   1b0  13w0   1.5
 13.    9  Ravestein   Johan             7b0  10w0  12b   1w0  13b0  13w0   0.5

================

Groep E  (tot 10 jaar)

Ranking after round 6 of Navaltec Toernooi 2006  Groep E
No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS
-------------------------------------------------------------
  1.    4  Shee   Omar Gomez           6.0  19.5  19.50  21.0
  2.    3  Oliveira   Kenny            5.0  19.5  15.50  16.0
  3.   22  Oosterbaan   Tristan        4.0  24.0  13.00  18.0
        2  Groenendijk   Peter         4.0  22.5  13.50  16.0
       12  Zevenhuizen   Daniel        4.0  22.0  12.00  13.0
       10  Groeneweg   Sem             4.0  20.5  10.50  14.0
  7.   25  Kharagjitsing   Saphed      3.5  19.5   9.25  11.0
  8.    9  Dijkstra   Sjoerd           3.0  22.5  10.00  15.0
       20  Kiritchenko   Alexej        3.0  20.0   7.50  11.0
        8  Hofer   Daniel              3.0  18.0   6.00  10.0
       21  Huizen van   Lisanne :-)    3.0  17.5   6.50  10.0
        6  Dun van   Mitchell          3.0  17.0   6.00   8.0
       20  Provily  Raoul              3.0  15.5   4.50   8.0
 14.   23  Hartog   Bjorn              2.5  15.0   3.25  10.0
        7  Grolleman   Thomas          2.5  15.0   2.75   8.0
 16.    5  Heukels   Daniel            2.0  15.0   1.50   6.0
       19  Jonge de   Kenny            2.0  14.0   1.00   7.0
 18.    1  Snoej   Kevin               1.5  11.5   1.25   5.0
 19.   11  Prins   Thomas              1.0  15.0   1.50   3.0
 20.   24  Hartog   Olaf               0.0  16.5   0.00   0.0

Ranking and Games after round 6 of Navaltec Toernooi 2006  Groep E
No.  PNo.  Name                          R1    R2    R3    R4    R5    R6  Score
---------------------------------------------------------------------------------
  1.    4  Shee   Omar Gomez            24b1  25w1  10b1  12w1  22b1   2w1   6.0
  2.    3  Oliveira   Kenny              7w1   2b0   8w1  20b1   9b1  22w1   5.0
  3.   22  Oosterbaan   Tristan          6b1  12w1  20b1   9w1   4w0   3b0   4.0
        2  Groenendijk   Peter           5b1   3w1   9b0  10w1  23b1   4b0   4.0
       12  Zevenhuizen   Daniel         20w1  22b0  21w1   4b0   6w1  20b1   4.0
       10  Groeneweg   Sem              19b1  23w1   4w0   2b0   8w1  21b1   4.0
  7.   25  Kharagjitsing   Saphed       20w1   4b0   7w  21b0   5w1   9w1   3.5
  8.    9  Dijkstra   Sjoerd            21w1   8b1   2w1  22b0   3w0  25b0   3.0
       20  Kiritchenko   Alexej         25b0   6w1   5b1   3w0   7b1  12w0   3.0
        8  Hofer   Daniel               11b1   9w0   3b0  20w1  10b0  19w1   3.0
       21  Huizen van   Lisanne :-)      9b0  11w1  12b0  25w1  19b1  10w0   3.0
        6  Dun van   Mitchell           22w0  20b0   1w1   5w1  12b0  23w1   3.0
       20  Provily  Raoul               12b0  19w1  22w0   8b0  11w1   1b1   3.0
 14.   23  Hartog   Bjorn                1w  10b0  24w1   7b1   2w0   6b0   2.5
        7  Grolleman   Thomas            3b0  24w1  25b  23w0  20w0  11b1   2.5
 16.    5  Heukels   Daniel              2w0   1b1  20w0   6b0  25b0  24w1   2.0
       19  Jonge de   Kenny             10w0  20b0  11w1  24b1  21w0   8b0   2.0
 18.    1  Snoej   Kevin                23b   5w0   6b0  11b0  24w1  20w0   1.5
 19.   11  Prins   Thomas                8w0  21b0  19b0   1w1  20b0   7w0   1.0
 20.   24  Hartog   Olaf                 4w0   7b0  23b0  19w0   1b0   5b0   0.0